One Way Vision

7 producten
Sorteer op
One Way Vision Eco UV

De gaatjesfolie voor de korte termijn en voor privacy op autoruiten. Kijk van binnen naar buiten, maar niemand kijkt naar binnen! 50% bedrukbaar oppervlak.

One Way Vision MV 60/40 - 2 yr

De gaatjesfolie voor privacy op ramen van gebouwen en autoruiten. Kijk van binnen naar buiten, maar niemand kijkt naar binnen! 60% bedrukbaar oppervlak.

One Way Vision Freeze 60/40

Gaatjesfolie aan te brengen bij -20 graden Celsius. De perfecte gaatjesfolie voor privacy op gebouwen en autoruiten. Kijk van binnen naar buiten, maar niemand kijkt naar binnen! 60% bedrukbaar oppervlak.

One Way Vision bij Maegis

De One Way Vision Plus is een gaatjesfolie die geschikt is om bijvoorbeeld op de achterruit van auto's of bussen te plakken. De gaatjes in de folie in combinatie met de witte voorzijde en zwarte achterzijde zorgen ervoor dat je van binnen wel goed naar buiten kunt kijken, maar van buiten niet naar binnen kunt kijken en een print ziet. Wil je dus een print waarbij je zelf wel naar buiten kunt kijken, maar de klant een mooie fullcolour afbeelding van buiten ziet? Dan is de One Way Vision iets voor jou.

De one way vision is verkrijgbaar in 3 verschillende soorten. Onderstaand lichten we ze kort toe.

De One Way Vision Eco; deze heeft een zwarte achterkant en is geschikt voor vlakke toepassingen voor de korte termijn.

De One Way Vision Plus; deze heeft ook een zwarte achterkant en is geschikt voor de langere termijn.

De One Way Vision Night & Day; deze is ook geschikt voor de lange termijn, maar deze is voorzien van een witte achterkant en daardoor is ook ā€™s avonds je print goed zichtbaar.

Wil je de One Way Vision folies lamineren? Dan adviseren wij de Coverfilm One Way Vision of de Coverfilm Antigraffiti.