Chemica Sublitex

  • Textiel
    Textiel
  • Wassen
    Wassen
  • Katoen
    Katoen
  • Polyester
    Polyester
  • Combinatie katoen en polyester
    Combinatie katoen en polyester
  • Gecertificeerd
    Gecertificeerd

Stop maar in de wasmachine

  • 10% korting op je eerste bestelling (m.u.v. machines en toebehoren)
  • Gratis verzending vanaf €200,-
  • Op ma-do voor 17.00 uur en op vr. voor 16.30 uur besteld, is dezelfde dag verzonden
  • Gratis snijden
  • Veilig online betalen
Gegevens

Over Chemica Sublitex

De Chemica Sublitex is een witte polyester sublimatieflex van 200 micron dik en deze heeft een zelfklevende transparante polyester backing. Bedruk de mooiste full color ontwerpen op verschillende textielsoorten, zoals katoen, polyester, een mix van deze, acryl of leer. De Chemica Sublitex is geschikt voor zowel licht als donker textiel en heeft zelfs een wasbaarheid van 60 graden.

Deze printbare sublimatieflex kan beprint worden met een sublimatieinkten of solventinkten. Vervolgens kun je de print direct overzetten op je textiel, je hebt geen sublimatiepapier nodig. In sommige gevallen is het aan te raden om een transferfolie te gebruiken, dit is met name wanneer je creatie uit meerdere kleine ontwerpen bestaat. In dat geval heb je de keuze uit Chemica Applicatietape ATT 450 of Chemica Applicatietape ATT 600 Strong.

Deze printbare sublimatieflex beschikt over een Oeko-Tex® Keurmerk, waarmee wordt aangetoond dat er geen schadelijke stoffen in de folie aanwezig zijn wat beter is voor huid en gezondheid.

Chemica Sublitex is verkrijgbaar in vellen op A4 of A3 formaat, maar is ook op rol uit voorraad leverbaar. 

Voor de juiste verwerking raden wij je aan de technische datasheet te raadplegen.

Heb je vragen over de Chemica Sublitex? Stel dan je vraag via de knop onder het kopje productvragen. Een van onze specialisten zal je vraag zo snel mogelijk beantwoorden.

 

Specificaties
Specificaties
Artikelnummer 309120
Fabrikant Chemica
Opmerking Mocht je nog niet bekend zijn met dit product, dan raden wij je aan deze eerst te testen, Voor de juiste verwerking kan je beter even op de technische datasheet kijken
Breedte A4, A3, 50 cm, 75 cm, 150 cm
Wassen 40⁰ C
Temperatuur 160 graden
Druk Medium
Toepasbaar op Polyester
Minimale afname 1 rol
Andere klanten kochten ook
Productvragen
Naam
E-mail adres
Vraag
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Chemica Sublitex
Downloads
Beschrijving Soort Download
Datasheet Chemica Sublitex pdf Download
Matrix voor thermische materialen pdf Download
Verzending

Alle bestellingen die op maandag tot en met donderdag voor 17.00 uur zijn geplaatst, worden diezelfde dag nog verstuurd.
Op vrijdag worden bestellingen die voor 16.30 uur zijn geplaatst diezelfde dag nog verstuurd.
Bestellingen die op zaterdag en zondag worden geplaatst, worden op maandag verstuurd.

Alle pakketten worden verzonden en geleverd via DHL met track & trace code.

Klik hier voor de verschillende opties en kosten.

Klik hier:
U heeft 1 product in de vergelijking Alles wissen Vergelijken