Chemica Upperflock
De Chemica Upperflock is een flockfolie met lange vezels, waardoor deze lekker pluizig is.
- 10% korting op je eerste bestelling (m.u.v. machines en toebehoren)
- Gratis verzending vanaf €200,-
- Op ma-do voor 17.00 uur en op vr. voor 16.30 uur besteld, is dezelfde dag verzonden
- Gratis snijden
- Veilig online betalen
Chemica Upperflock
De Chemica Upperflock is een flockfolie met lange vezels, waardoor deze lekker pluizig is. De flock voelt fluweelzacht aan en heeft mooie levendige kleuren. Het kan toegepast worden op katoen, polyester, acryl of een gelijkwaardige textielsoort. Dus wil je een ontwerp maken met een exclusieve uitstraling op bijvoorbeeld een bodywarmer, kussen of gastendoekje? Dan is de Chemica Upperflock een perfecte keuze!
Aangezien flockfolie een dikke folie is, kun je deze het beste snijden met een 60 graden mesje. De Chemica Upperflock is makkelijk te snijden en te pellen en daarnaast zelfs wasbaar tot 60 graden. Deze serie is beschikbaar in maar liefst 23 kleuren, dus er zit vast iets voor je tussen.
Zoek je een printbare flockfolie? Dan hebben we de Chemica Subliflock voor je.
Voor de juiste verwerking raden wij je aan de technische datasheet te raadplegen. Daarnaast kunnen de kleuren op een beeldscherm afwijken van de werkelijkheid. Voor de exacte kleuren adviseren we je om een kleurenkaart te bestellen.
Heb je vragen over de Chemica Upperflock? Stel dan je vraag via de knop onder het kopje productvragen. Een van onze specialisten zal je vraag zo snel mogelijk beantwoorden.
Artikelnummer | 309116 |
---|---|
Fabrikant | Chemica |
Opmerking | De kleuren op een beeldscherm kunnen afwijken van de werkelijkheid, Mocht je nog niet bekend zijn met dit product, dan raden wij je aan deze eerst te testen, Voor de juiste verwerking kan je beter even op de technische datasheet kijken |
Afmeting rol | 50 cm x 20 m, 50 cm x 5 m |
Breedte | 50 cm |
Wassen | 60⁰ C |
Temperatuur | 160 graden |
Druk | Medium |
Toepasbaar op | Katoen, Polyester |
Minimale afname | 1 meter |
Alle bestellingen die op maandag tot en met donderdag voor 17.00 uur zijn geplaatst, worden diezelfde dag nog verstuurd.
Op vrijdag worden bestellingen die voor 16.30 uur zijn geplaatst diezelfde dag nog verstuurd.
Bestellingen die op zaterdag en zondag worden geplaatst, worden op maandag verstuurd.
Alle pakketten worden verzonden en geleverd via DHL met track & trace code.
Klik hier voor de verschillende opties en kosten.
- Voor het supportformulier
De snelste manier om een storing van je machine door te geven. - Om klant te worden
En profiteer van vele voordelen. - Voor het contactformulier
Heb je een vraag? Laat het ons weten! - Events & trainingen
Dé agenda van onze evenementen en trainingen.