Chemica Darklite 750

Over Chemica Darklite 750
De Chemica Darklite 750 is een flexfolie die licht geeft in het donker, oftewel, een glow in the dark effect creƫert. De 130 micron dikke folie is gemaakt van polyurethaan (PU) en is persbaar op verschillende textielsoorten zoals katoen, polyester of een mix van beide. De Chemica Darklite 750 is makkelijk te snijden en te pellen, daarnaast heeft het een zelfklevende drager waardoor je ontwerp op het textiel blijft liggen en niet gaat verschuiven wanneer je deze wilt persen. Deze flex is wasbaar tot 40 graden.
Deze flexfolie beschikt over een Oeko-TexĀ® Keurmerk, hiermee wordt aangetoond dat er zich geen schadelijke stoffen in de flex bevinden wat beter is voor gezondheid en huid.
Voor de juiste verwerking raden wij je aan de technische datasheet te raadplegen.
Heb je vragen over de Chemica Darklite 750? Stel dan je vraag via de knop onder het kopje productvragen. Een van onze specialisten zal je vraag zo snel mogelijk beantwoorden.
Artikelnummer | 300787 |
---|---|
Omschrijving | 0.50 X 10 |
Fabrikant | Chemica |
Uitstraling | Glow in the dark |
Afmeting rol | 50 cm x 10 m |
Breedte | 50 cm |
Wassen | 80ā° C |
Temperatuur | 150 graden |
Druk | Medium |
Minimale afname | 1 meter |