Appfix

Ervaar het gemak van het aanbrengen van applicatietape zonder plooien en rimpels!

Opties

Log in voor prijs
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van ma t/m vr van 08:30 tot 17:00
Neem contact met ons op
Snel naar

Over de AppFix

De AppFix van Yellotools is de perfecte oplossing om snel en optimaal applicatietape aan te brengen zonder plooien of rimpels.

De Appfix is ontworpen met eenvoudige bediening in gedachten en is speciaal ontwikkeld op basis van uitgebreide feedback van klanten. Je kunt er gemakkelijk en foutloos je applicatiefolie mee appliceren.

Je kunt met Appfix meer produceren in minder tijd, zonder dat je je zorgen hoeft te maken over rimpels die de kwaliteit van je vinyltoepassing beïnvloeden. Met deze tool is het van begin tot einde gemakkelijk om een efficiënte workflow te hebben en een foutloze vinyltoepassing te bereiken.

Hij is verkrijgbaar in drie verschillende breedtes:

  • 70 cm
  • 100 cm
  • 140 cm

De Appfix is uitgerust met een afrolinrichting voor transferfolies en rollen voor soepele en gemakkelijke bediening. Hij is gemakkelijk te monteren en aan te passen aan je behoeften.

Specificaties
Artikelnummer 170995
Fabrikant YelloTools
Video
video
Productvragen
Sort by:
Toon per pagina
Naam
E-mail adres
Vraag

This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van ma t/m vr van 08:30 tot 17:00
Neem contact met ons op